Vyhrajte darčekové poukazy

v hodnote viac ako

1 200€

Vyhrať hodnotné poukážky je veľmi jednoduché, stačí postupovať podľa nasledujúcich krokov.

2. Užite si Vianoce so svojou rodinou

3. Pozrite si žrebovanie, ktoré sa uskutoční 28.12.2022

Vyplňte formulár a vyhrajte poukazy v hodnote 1 200€

Vyhrať hodnotné poukážky je veľmi jednoduché, stačí sa zaregistrovať a počkať si na výhru

1. cena

Darčekový poukaz na kompletnú terapiu chrbtice, obsahuje 9 týždňovú terapiu driekovej chrbtice ILE a 9 týždňovú terapiu krčnej chrbtice ICE.
(Terapie je možné absolvovať súbežne)

2. cena

Darčekový poukaz na kompletnú terapiu chrbtice, obsahuje 9 týždňovú terapiu driekovej chrbtice ILE, alebo 9 týždňovú terapiu krčnej chrbtice ICE.

3. cena

Darčekový poukaz na zľavu z akejkoľvek terapie chrbtice, alebo na ľubovoľné fyzioterapeutické procedúry poskytované SpineCenter v Martine, alebo Bratislave.

Podmienky súťaže

Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto trpí bolesťou chrbta, alebo chce niekomu venovať liečbu bolesti prostredníctvom revolučnej terapie.

Pre účasť v súťaži je potrebné vyplniť vyššie uvedený formulár.

Darčekové poukazy je možné využiť v SpineCenter Martin aj Bratislava. Hodnotu poukazu je možné využiť výlučne na revolučnú terapiu doktora Alfena.

720 € poukaz môže byť použitý na kompletnú revolučnú terapiu chrbtice pre jednu osobu. To znamená, terapiu krčnej chrbtice (na prístroji ICE) a terapiu driekovej chrbtice (na prístroji ILE). Poukaz v hodnote 720€ môže byť využitý aj na jednotlivé terapie (ICE alebo ILE) pre dve osoby.

400 € poukaz môže byť využitý iba na jednu z revolučných terapií (ICE alebo ILE) pre jednu osobu. 

100 € poukaz môže byť využitý ako 100 € zľava na ICE, alebo ILE terapiu chrbtice. Taktiež môže byť využitý na poskytované rehabilitačné služby a metódy v SpineCenter Martin, alebo Bratislava.

Darčekové poukazy sú neprenosné, ale v prípade konzultácie so zamestnancami SpineCenter Martin, alebo Bratislava, je možné poukaz posunúť inej osobe